Nieuw op onze website
You are here: Home » Alle nieuws » Terreinbezetting van onze tennisschool

Terreinbezetting van onze tennisschool

Beste leden

Het aantrekken van nieuwe leden door het organiseren van start 2 tennis lessen voor volwassenen kent een groot succes op onze club. De voorbije jaren hebben we reeds verschillende nieuwe families en leden mogen verwelkomen.

Op deze manier zorgen we ervoor dat onze club levendig en jeugdig blijft. Uiteraard vraagt dit van elk lid een beetje begrip en flexibiliteit naar de bezetting van de terreinen. Er worden meer lessen gegeven, er zijn meer interclubploegen en dus ook meer spelende leden. De lessen worden zoveel mogelijk op momenten georganiseerd wanneer er een lage bezetting van de terreinen is. (zaterdagvoormiddag, woensdagnamiddag). We kunnen echter niet alle lessen op deze ‘daluren’ zetten.

Om deze positieve problemen van de drukke bezetting van de velden op te lossen, heeft het bestuur beslist om de terreinen 7 + 8 van verlichting te voorzien. Dit kan spijtig genoeg nog niet dit seizoen, omdat we niet weten welke verlichting we moeten plaatsen. Dat is afhankelijk van de goedkeuring van de gemeente/provincie voor het bouwen van een tennishal, waarvoor we een aanvraag gedaan hebben. Goedkeuring tennishal = verlichting
in het dak. Geen tennishal = 4 masten van 12 meter. Wat ook de uitkomst is, het doel is om de terreinen 7+8 verlicht te hebben volgend seizoen.

We vragen van onze leden nog wat begrip en flexibiliteit dit seizoen. Sommige groepen die momenteel woensdag en/of donderdag spelen, kunnen eventueel overwegen om op maandag , dinsdag of vrijdag te spelen? Dan is er vaak nog heel wat capaciteit ter beschikking en is het niet zo druk.

We communiceren u graag de uren en bezettingen van de terreinen voor de lessen, zodat hier rekening mee kan gehouden worden wanneer je afspreekt om te komen spelen.

De lessen starten op woensdag 24/4 donderdag 25/4 en zaterdag 27/4 (8 weken na elkaar)

Woensdag:
13u30 – 14u30     2 terreinen   7/8    jeugd
14u30 – 15u30      3 terreinen 6/7/8      jeugd + competitiejeugd
15u30 – 16u30     2/3 terreinen  6/7/8 jeugd
18u30 – 19u30      3 terreinen  3/5/6      start 2 tennis + volwassen
19u30 – 20u30     3 terreinen  3/5/6     start 2 tennis + volwassen
20u30 – 21u30      3 terreinen  3/5/6    start 2 tennis + volwassen

Donderdag:
17u – 18u      2 terreinen  5/6   competitiejeugd
18u – 19u     2 terreinen  5/6   competitiejeugd
19u – 20u     3 terreinen  3/5/6 start 2 tennis + volwassen
20u – 21u     2 terreinen  3/5/6 start 2 tennis + volwassen

Zaterdag:
9u – 13u      5 terreinen 3/5/6/7/8 Jeugd + volwassenen + competitie

 

Alvast bedankt voor uw begrip,

De tennisschool

Comments are closed.

Descargar musica